فیلترهای مغناطیسی

با نصب این محصول در مسیر برگشت مدار گرمایش / سرمایش، می توان جلوی خرابی و آسیب به قطعات سیستم همانند پمپ ها، مبدل های حرارتی و شیر آلات را گرفت. نصب این فیلتر می تواند تضمینی برای عدم خرابی قطعات حساس سیستم باشد. بدین صورت که این جداکننده مغناطیسی، با جمع آوری رسوبات فلزی ناشی از خوردگی (که در همه سیستم های گرمایشی و سرمایشی اتفاق می افتد) مانع از چرخش آزادانه آن ها در سیکل گشته و در نتیجه عدم خرابی قطعات سیستم را تضمین می نماید.

لازم به ذکر است که با استفاده از این تجهیز راندمان سیکل های حرارتی برودتی تا 30 درصد افزایش می یابد،منبع معتبر برای این ادعا شرکت گراندفوس می باشد که مقاله ای کامل راجع به این موضوع را در سایت رسمی خود قرار داده است.(لینک مورد نظر : https://www.bbcpump.com/product/grundfos-magfilter-commercial)

با ورود جریان آب به داخل فیلتر،به واسطه قطر بیشترمحفظه نسبت به لوله ورودی،سرعت حرکت سیال کاهش می یابد .تمامی رسوباتی که ماهیت فلزی داشته باشند به دلیل وجود مگنت به کار رفته در این فیلتر و کاهش سرعت سیال جذب خواهند شد،و از چرخش آزادانه آن ها در کل سیستم و در نهایت آسیب رساندن به دیگر قطعات جلوگیری خواهد کرد و راندمان حرارتی یکنواختی را در سیستم ایجاد میکند.

با توجه به مرغوبیت آهن ربای استفاده شده در این محصول(نئودیوم) حداقل طول عمر مفید این تجهیز 30 سال میباشد(با حفظ گاوس مغناطیسی)

تذکر : طراحی این محصول برای کارکرد تا دمای 90 درجه سانتی گراد است و در صورت نیاز به استفاده در دماهای بالاتر به صورت سفارشی قابل تولید می باشد.

ویژگی های فیلتر مغناطیسی تیکال

جلوگیری از خرابی زود هنگام شوفاژ و قطعات مدار گرمایش/ سرمایش

نگهداری و جلوگیری از خوردگی و رسوب شدن رادیاتورها

حفظ و نگهداری گرمایش رادیاتورها

جلوگیری ازحذف صدای اضافی پمپ (با حذف ذرات شناور در مدار)

جلوگیری از خرابی پمپ و افزایش طول عمر پمپ بیش از 10 سال

جلوگیری از خرابی های ناشی از خوردگی گالوانیک (خوردگی چند فلزی)

فیلترهای مغناطیسی ارونت دار فولادی فلنچی تیکال

فیلترهای مغناطیسی ارونت دار فولادی رزوه ای تیکال

فیلترهای مغناطیسی ارونت دار استیل رزوه ای تیکال

 

جهت استعلام قیمت و مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش آنلاین تامین تجهیز
Logo
ثبت حساب جدید
سبد خرید